Hakkımızda

Ücretsiz Üyelik

Jet Anket Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları, siz ve arasında yapılan yasal bir sözleşmedir.
tarafından sağlanan hizmetleri kullanmanız, burada yazılı tüm koşulları kabul etmiş olduğunuz anlamına gelmektedir.
bu sözleşmenin içeriğinde zaman içerisinde güncellemeler yapabilir.
Bu güncellemeleri takip etmek sizin sorumluluğunuzdadır.

Hizmetleri kullanmaya devam etmenizle, değişikliklerin tümünü kabul ettiğiniz varsayılır.
Kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizin gizliliği ile kullanıcı hesabınız altındaki tüm işlemler sizin sorumluluğunuz altındadır.
kullanıcı adınızın ve şifrenizin yetkisiz kullanımı sonucu ortaya çıkan kayıplardan sorumlu değildir.
çeşitli amaçlarla başka sitelere bağlantılar içerebilir.
bu sitelerin içeriğinden, içeriğindeki değişikliklerden sorumlu değildir.
Bu sitelerin kullanım koşullarını okumak ve bunlara uymak sizin sorumluluğunuzdadır.
'i yasadışı hiçbir amaç için kullanamazsınız.
'de başkalarının ticari ve kişilik haklarına zarar veren ya da yasadışı içeriğe sahip anket ve yorum yapamaz, diğer kişilere bu tür içerikli mesaj gönderemezsiniz.

'de;

anket hazırlayamaz, yorum, polemik veya özel mesaj yazamazsınız. Ayrıca burada yazılmamış olsa bile, yönetimi tarafından uygun olmadığına kanaat getirilen her türlü içerik site kullanım koşullarına aykırı kabul edilebilir ve bu içerik ile ilgili gereken işlem yapılabilir.

Oluşturduğunuz anketlerin geçerlilik süresinin yasalara uygunluğu sizin sorumluluğunuzdadır
(Örneğin, seçim ile ilgili anketleri seçim yasakları başlamadan kapatmalısınız).
bu tür içeriğe sahip olduğunu düşündüğü anketleri, yorumları ve bunlara bağlı kullanıcı hesaplarını önceden haber vermeksizin kapatma hakkını tümüyle elinde tutar.
, anketlerin ve yorumların içeriğinden, anketlerin geçerlilik sürelerinden sorumlu değildir.
, sürekli büyük harfler ve/veya tekrarlayan harf ve noktalama işaretleri kullanılarak yapılan, herhangi bir anlam ifade etmeyen, genel ahlak kurallarına uymayan ve işbirliği olmadan yapılan ticari reklam içerikli anketleri, yorumları ve bunlara bağlı kullanıcı hesaplarını önceden haber vermeksizin kapatabilir.
Üyelerden şikayet gelmesi durumunda bu tip içeriğe sahip mesajları inceleyebilir, silebilir ve ilgili kullanıcı hesaplarını kapatabilir.
Anket sonuçlarını etkileyebileceği için, bir kişinin farklı kullanıcı adları ile üye olmasına izin verilmemektedir. , birden fazla üyelik alan kullanıcıların tüm üye kayıtlarını önceden haber vermeksizin kapatabilir.'de, Türkçemizin düzgün kullanımına özen gösterilmektedir. Bu şekilde üyelerimize keyifli bir ortam sağlamayı amaçlıyoruz. Bu bağlamda, yazılan yorumlarla ilgili titizlikle takip edilen çeşitli kurallar bulunmaktadır. Yazılan yorumların kolay okunur ve anlaşılır olmasını sağlamak, değerli yorumların anket ile ilgisi olmayan ve anlamsız yorumların arasında kaybolmasını engellemek amacıyla aşağıdaki kurallara uymaya özen gösteriniz:Anket ve oylamanızı paylaşmanız için sunduğumuz araçları kötü niyetli kullanmak yasaktır. gerekli gördüğünde ve şikayet aldığında uyarıda bulunmadan bu araçların kullanımını yasaklayabilir.

Bu araçları kullanırken lütfen şunlara özen gösteriniz:

hizmetlerini, bu hizmetlere zarar verecek, devre dışı bırakacak, kapasitesini aşacak veya bozacak şekilde kullanamazsınız, başkalarının bu hizmetleri sağlıklı olarak kullanmasını engelleyemezsiniz. 'in kaynaklarına hiçbir şekilde yetkisiz erişim girişiminde bulunamazsınız, bunları değiştiremez, silemez, herhangi bir yolla ele geçiremez ve dağıtamazsınız. yetkisiz olarak değiştirilen içerikten ve gönderilen bilgilerden sorumlu değildir. Kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde üçüncü taraflara verilmez. Ancak yasal zorunluluk hallerinde, kişisel bilgileriniz ilgili kişi ve/veya kurumlara açıklanabilir. , anket sonuçları ile veritabanındaki kullanıcı profillerini kullanarak, ankete katılan kişilerin genel eğilimlerini belirleyen demografik bilgiler oluşturma ve bu bilgileri her şekilde kullanma hakkına sahiptir, ancak kişisel bilgileri tek tek kullanamaz. 'de yer alan içeriğin tamamı aksi belirtilmediği sürece 'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nun telif haklarına ilişkin hükümlerine göre in yazılı izni olmadıkça hiçbir kimse, yayıncı ve kuruluş, eserin tamamını veya bir kısmını yayınlayamaz, çoğaltamaz, alıntı yapamaz, yeniden kullanamaz.Son güncelleme:
iletisim@jetanket.com